Sikerült feliratkoznod a várólistára!

Mutatom a további teendőid:

#1 Pár percen belül küldünk neked egy e-mailt (ha 5 percen belül nem jön meg, ellenőrizd a SPAM, Promóciók és Közösség füleket, hátha ott lesz – ha nem találod sehogy sem, küldj egy üzenetet erről a brigitta.varga@dontpanicnyelviskola.com címre)

#2 Kérlek, figyelmesen és alaposan olvasd el az e-mailben szereplőket, hogy ne csússz le a limitált férőhelyeinkről

#3 Amíg megérkezik az e-mail, javaslom, hogy nézd meg a 180 nap alatt angolul könyvünket IDE kattintva (nyugodtan elkattinthatsz), mert eszméletlen sokat segítene a nyelvtanulásodban. Persze tudom, hogy már sokatoknak megvan, le se tudom írni milyen érzés, hogy ilyen sok okos nyelvtanulónk van már 🙂

Köszönöm, hogy feliratkoztál!

Remélem, sikerül elcsípned egy helyet 🙂