Starter Kit

Kezdő csomag a magabiztos angoltudáshoz

*online

Ez a 3 lépés választ el a
szorongás dolgozatok leblokkolás pontozás felelés szégyenérzet
nélküli angol oktatástól

Ingyenes Szintfelmérés

Hol tartasz most? Mennyi idő szükséges a célod eléréséhez? Mi az angol szinted? Mik a gyengeségeid? Miben vagy jó? Mit célszerű leginkább fejleszteni?

Ezekre a kérdésekre csak egy tűnpontos szintméréssel adhatjuk meg a választ.

Ingyenes Próbaóra

A legjobb a saját bőrödön megtapasztalni, hogy a beszédközpontú módszer neked való-e, vagy valami teljesen másra van szükséged.

Mondhatunk mi bármit, úgyis a saját tapasztalatod lesz a mérvadó.

Ajándék Tananyag

Főleg azért, mert tudjuk mekkora bátorság szükséges eljönni egy “beszélős” próbaórára. Ráadásul itt az önálló tanulási módszerünkről is képet kapsz.

Meg amúgy szeretjük kényeztetni diákjainkat 🙂

Semmi pánik, a legjobb kezekben leszel

szintfelmérő
próbaóra
beiratkozó

Tedd meg az első lépést!

Starter Kit regisztráció

Jelentkezz ingyenes szintfelmérődre – válassz próbaóra időpontot – zsebeld be az ajándék online tananyagot!

Minden tudnivaló az ingyenes szintfelmérőről

A szintfelmérés elengedhetetlen része egy angoltanfolyam elkezdésének. Csak így bizonyosodhatunk meg arról, hogy

• a megfelelő tudásszintű csoportba kerülsz
  • a céljaidnak és tudásodnak megfelelő kurzust ajánljuk neked
  • nem fogsz csalódni az órákon és hamar sikerélményekben lesz részed.

Miután regisztráltál az e-mail címed és telefonszámod megadásával, küldünk a megadott e-mail címedre egy automatikus levelet. Ebben a levélben meg fogod találni az online szintfelmérőnk linkjét.

Az online szintfelmérő egy olyan tesztsor, amilyennel dolgozatokban vagy vizsgákon találkozhattál. 3 lehetőség közül kell bejelölnöd a helyes választ.

1. A szintfelmérő kitöltése kb. 15-20 percet vesz igénybe.
  2. A szintfelmérő 2 részből áll, így ha kezdő vagy, nem fogunk nagyon nehéz kérdésekkel untatni.
  3. Kérünk, a szintfelmérő kitöltése közben ne használj segédeszközöket 🙂
  4. 3 nap áll rendekezésedre kitölteni és elküldeni nekünk az elért pontszámod (erről pontos infót a visszaigazoló e-mailben küldünk).

Minden tudnivaló az ingyenes próbaóráról

A próbaórád egy teljes értékű 90 perces angolóra, ugyanazt kapod, mintha bérletet vásároltál volna.

100% beszédközpontú módszerünket fogod élesben kipróbálni.

Tanárod előre tudni fogja, hogy te próbaórás vagy, így még jobban oda fog figyelni rád. Mindent megteszünk azért, hogy aktív részese légy az órának, feloldódj, sőt még sikerélményt is szerezz.

Egyetlen teendőd van a regisztráció után: a visszaigazoló e-mailben szereplő online szintfelmérőt a legjobb tudásod szerint kitölteni és mihamarabb elküldeni nekünk az elért eredményed.

Ezután kiértékeljük a teszted, és a szinteden induló órák egyikére közösen lefoglalunk számodra egy próbaórát.

Természetesen egy telefonbeszélgetés során veled együtt választjuk ki a számodra legalkalmasabb időpontot a próbaórára.

Minden tudnivaló az ajándék online tananyagról

Jelenleg legnépszerűbb online tananyagunkat kapják meg ajándékba próbaóráink résztvevői.

Ez a tananyag a 12 angol igeidő elsajátításához készült.

Megtalálod benne:

• a 12 angol igeidő videós magyarázatát
  • példamondatokat és gyakorlófeladatokat
  • egy összefoglaló modult

Az Angol Igeidők nevű online tananyagunk örökké a tiéd lesz, bárhonnan és bármikor hozzá fogsz férni.

Miután részt vettél az ingyenes próbaórádon, küldeni fogunk részedre egy e-mailt a belépési adatokkal és minden szükséges tudnivalóval.

Hogyan tovább?

Angoltudás Aktivátor

Komolyan gondolod az angolozást és már azt is tudod, hogy a Don’t Panic módszert választod?