KARRIER A DON’T PANIC ANGOLNÁL

Böngéssz legfrissebb álláslehetőségeink között!

OKTATÁSSZERVEZŐT KERESÜNK SZÉKESFEHÉRVÁRI NYELVISKOLÁNKBA

A székesfehérvári Don’t Panic Angol nyelviskola az alábbi feltételekkel és jutattásokkal keresi leendő oktatásszervező munkatársát:

  • részmunkaidős állás, heti 20-30 órában
  • fix, versenyképes fizetés, lehetőség az angoltanulásra
  • főbb feladatok: a nyelviskola tanfolyamainak és termékeinek értékesítése, a diákokkal való szoros kapcsolattartás, adminisztrációs feladatok
  • elengedhetetlen 2-5 éves, értékesítési / ügyfélszolgálati / recepciós tapasztalat
  • nem dohányzó munkatársakat keresünk

Előnyt jelent:

  • nyelviskolában oktatásszervezőként szerzett tapasztalat
  • középfokú angoltudás

Ezen a linken tudsz részletesebben tájékozódni és jelentkezni. Kérlek, kövesd a megadott lépéseket.

Várjuk legújabb csapattagunkat!

OKTATÁSSZERVEZŐT KERESÜNK GYŐRI NYELVISKOLÁNKBA

Oktatásszervezőt keresünk győri nyelviskolánkba, ahol kifejezetten előny, ha ismered az iskolánkat, esetleg már tanultál is nálunk.

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, és van kedved kipróbálni magad Magyarország legdinamikusabban fejlődő nyelviskola hálózatánál, a következő a teendőd:

1. Küldd el fényképes önéletrajzod a gyor@dontpanicnyelviskola.com email címre.

2. Ügyelj, hogy a jelentkezésed 2019. 10. 18., péntek 12:00-ig beérkezzen

3. Bármilyen kérdéseddel szintén a fenti, gyor@dontpanicnyelviskola.com email címre írj bátran.

Oktatásszervezőt keresünk székesfehérvári nyelviskolánkba, ahol kifejezetten előny, ha ismered az iskolánkat. Szintén előny, ha van oktatásszervezői vagy értékesítői tapasztalatod. Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, és van kedved kipróbálni magad Magyarország legdinamikusabban fejlődő nyelviskola hálózatánál, a következő a teendőd:

1. Küldd el fényképes önéletrajzod a szekesfehervar@dontpanicnyelviskola.com email címre.

2. Ügyelj, hogy a jelentkezésed 2019. 10. 18., péntek 12:00-ig beérkezzen!

3. Bármilyen kérdéseddel szintén a fenti, szekesfehervar@dontpanicnyelviskola.com email címre írj bátran.

OKTATÁSSZERVEZŐT KERESÜNK ÚJBUDAI NYELVISKOLÁNKBA

Amennyiben szívesen foglalkozol emberekkel és magadénak vallod a Don’t Panic Angol laza ám mégis vérprofi szellemiségét, bátran add le fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címen: gerda.paloczi@dontpanicnyelviskola.com vagy eva.toth@dontpanicnyelviskola.com