Jelenlegi nyitott pozícióink

Angoltanár - ONLINE / Budapest

Angoltanárt keresünk online csoportok és/vagy budapesti offline csoportok és magánszemélyek tanítására.

Angoltanár - Győr

Részmunkaidős angoltanárt keresünk győri nyelviskolánkba.

Angoltanár - Szeged

Angoltanárt keresünk szegedi nyelviskolánkba.

Oktatásszervező - Érd

Részmunkaidős oktatásszervezőt keresünk érdi nyelviskolánkba.

Oktatásszervező - Szeged

Oktatásszervezőt keresünk szegedi nyelviskolánkba.

A Don’t Panic Nyelviskoláról

Beszédközpontúság

Mi a Don’t Panic Nyelviskolában fanatikusan hiszünk az angol tanulási módszerek megreformálásában.
Minden tettünkkel arra törekszünk, hogy a diákjaink magabiztosan, gátlások és pánik nélkül használják az angol nyelvet. Hiszünk a beszédközpontú módszerünkben és az elavult nyelvtanulási stílus eltörlésében.

A tanulás öröme

Nyelviskoláinkban és tananyagainkban arra buzdítjuk diákjainkat, hogy fedezzék fel újra a tanulás örömét.
Célunk, hogy diákjaink végre éljenek egy olyan világban, ahol az angoltudásuk többé nem gátolja, hanem éppen meggyorsítja és megkönnyíti céljaik elérését.

Egyénre szabva

Mindenkinek megtaláljuk az optimális módszert, aki hajlandó nyitni a legmodernebb szakmai fejlesztések felé.
Hiszünk a személyreszabott módszer megtalálásában és abban, hogy bizonyos életkor és tapasztalatszerzés után igenis máshogy kell tanulni.