A Don't Panic Nelviskolával az

angol nyelvtanulás

ÉLVEZET!

FLEXI órarendünk újítónak számít a piacon, hiszen a heti több, mint 70 óra azt jelenti, hogy napi akár 3 időpont közül is választhatsz a saját szinteden.

Miben vagyunk a legjobbak?

Rugalmasak vagyunk

Mindig rendelkezésedre állunk! Legyen reggel vagy este, hétköznap vagy hétvége, mindig van számodra megfelelő időpontunk!

Bizalmad a legfontosabb nekünk

Hallgatóink visszajelzései alapján hisszük, hogy a DPA által preferált beszédközpontú módszer működik. Számunkra legfontosabb a Te elégedettséged!

Szakmailag elkötelezettek vagyunk

Tematikus tanóráink professzionálisan megtervezettek, mindemellett elsődleges fontosságú számunkra, hogy a légkör, ahol az angol tanulás folyik, minden résztvevő számára ideális legyen.

Miért jó ez Nekem?

Rugalmas órák, elfoglalt embereknek​

Mert Te alakíthatod, hogy mikor tanulsz. Mert Nekünk fontos az időd, és segítünk, hogy jól gazdálkodj vele. Hetente több, mint 70 órát tartunk, így bőven van miből választanod, bármelyik nyelvi szintről legyen szó.

Professzionális tanárok​

Mert biztos, hogy magasszintű tudást kapsz. Tanáraink magasan képzettek, nemzetközileg is elismert nyelvtudással és tanári készséggel látják el feladatukat.​

Beszélj magabiztosan​

Az órák több, mint 70%-ban a diák beszél, így gyorsan felveheted az óra ritmusát és fejlesztheted beszédkészségedet. ​

Hermer László

Tulajdonos

Hermer László vagyok, 41 éves, egy 11 éves kislány édesapja.
15 éve alapítottam első cégemet, ami az ügyfélkapcsolati területen és üzleti folyamatok terén szolgáltat leginkább multinacionális nagyvállalatoknak szolgáltatást. Ezen cég már az elmúlt években elérte az évi egy milliárd forintos árbevételt. Emellett ingatlanforgalmazással és befektetéssel is foglalkozom, rendkívül izgalmasok számomra ezen területek. A befektetési oldalak keresésénél bukkantam rá a Don’t Panic angol nyelviskola hálózat lehetőségére 2019-ben és ekkor vásároltam is jogot a budapesti régióban. Ez a folyamat olyan izgalmasnak bizonyult, hogy 2021 januárjától megvásároltam a teljes magyarországi jogokat, mert meggyőződésem, hogy az oktatásba mindig érdemes befektetni, hiszen ez adja a jövőnket és még üzletileg is jó befektetésnek bizonyul. A sok és hatékony munkában, a jókedvben, lojalitásban és kitartásban hiszek.

Történetünk

Minél több elégedett diák, minél több angol szó az éterben, kontinensről, kontinensre. Valahogy így kezdődött történetünk anno, 2015-ben.

Élj kockázat nélkül - próbálj ki Minket ingyen!

Próbálj ki minket ingyen és  ismerd meg beszédközpontú tanulási módszerünket. Könnyítsd meg a döntést magad számára!