Légy te is nempánikoló angoltanuló

Fanatikusan hiszünk az angoltanulási módszerek megreformálásában, és minden tettünkel arra törekszünk, hogy a diákjaink magabiztosan, gátlások és pánik nélkül használják az angol nyelvet. Hiszünk a beszédközpontú módszerünkben és az elavult nyelvtanulási stílus eltörlésében. Nyelviskoláinkban és tananyagainkban arra buzdítjuk diákjainkat, hogy fedezzék fel újra a tanulás örömét és végre éljenek egy olyan világban, ahol az angoltudásuk többé nem gátolja, hanem éppen meggyorsítja és megkönnyíti céljaik elérését.

Érdekel!
Angol nyelvtanulás
Angol nyelviskola

Nyelviskolába járnál?

10 helyszínen válaszhatod a klasszikus nyelviskolai oktatást. Módszerünk 100% angol beszédre épül, rugalmas órarendünknek köszönhetően pedig mi alkalmazkodunk a te elfoglalt mindennapjaidhoz. Tanáraink éltek és tanítottak is külföldön, így valóban autentikus nyelvtudást tanítunk neked, az elavult oktatási módszereket pedig száműztük nyelviskoláinkból. 100% garanciánknak köszönhetően próbaórán is tesztelheted módszerünket, így kockázatmentesen választhatod a szakmai szempontból legmodernebb beszédközpontú angoloktatást.

Nyelviskolát keresek!

Online beszédórát szeretnél?

2016 óta érhető el alaposan kidolgozott, az online térnek maximálisan megfelelő angoloktatási rendszerünk. Ha az utóbbi időben te is ráébredtél az online tanulás kényelmére, nálunk a legrugalmasabb, kipróbált és valóban az online oktatásra optimalizált angoltanfolyamokon vehetsz részt. Tanáraink rengeteg kreativitással és kifogástalan eszközökkel várnak téged, ha beugranál másfél óra angolozásra.

Online tanfolyamot keresek!
Online angol tanfolyam
Online angol tananyag

Önállóan tanulnál?

Online tananyagainkat valós diákigények ihlették, így megtalálhatóak köztük mind az angol nyelvtan, mind a szókincs, a kiejtés, a hallott szövegértés és egyéb készségek fejlesztésére kialakított programok is. Tanulásmódszertani tanfolyamot is készítettünk, mely kifejezetten az angoltanulást hekkeli meg, a teljesen komplex tudást adó English Academy program pedig angoltanulók százainak fejében tett már rendet.

Megnézem a tananyagokat!

Angolkönyvet keresel?

A könyveket még mindig hatalmas értéknek tartjuk, persze csak akkor, ha nem elavult és felesleges információt tartalmaznak. Ezért készítettük el Magyarország első alternatív angolkönyvét, két másik hiánypótló kiadvány mellett. Ezek olyan könyvek és munkafüzetek, melyek élvezetesen és hatékonyan adják át számodra a tudást. Az olvasás mellett pedig fontosnak tartjuk kihasználni a digitális lehetőségeket is, így minden kiadványunkhoz számos videót és egyéb online kiegészítőt találsz QR kódokba rejtve.

Megnézem az angolkönyveket!
Angolkönyv