📣 25.000Ft értékű csoportos beszédóra ajándékba beiratkozásod mellé 09.04-15. között!

nap
óra
perc
mp

👜 Ridikül: Miért nem tudunk jól angolul?

Manapság szinte elengedhetetlen egy idegen nyelv ismerete, legfőképpen pedig az angol nyelvé. Mégis sokan vannak akik nehézségekbe ütköznek az angol nyelv tanulásával. Mai adásunkban annak járunk utána, hogy sokunk vajon miért nem mer megszólalni angolul, mik lehetnek a problémák, és tippeket adunk ahhoz is, mik azok a technikák amik segíthetik a nyelvtanulást.

Poliglott (több nyelven folyékonyan beszélő) vendégek mellett nyelviskolahálózatunk szakmai vezetője, Juba-Nagy Ágnes is megosztotta véleményét az angol nyelvtanulás csodálatos világáról.

Ha szeretnéd megtekinteni a műsort, kattints a linkre és már indul is: