📣 25.000Ft értékű csoportos beszédóra ajándékba beiratkozásod mellé 09.04-15. között!

nap
óra
perc
mp

Külföldi utazás? Van egy jó hírem!

Nem kell folyékonyan beszélned angolul ahhoz, hogy az utazásaid során használni tudd az angoltudásod! Próbáld meg az utazást valódi tanulási lehetőségként használni!

Ne felejtsd! Senki sem haragszik azért, ha nem kommunikálsz tökéletesen, hiszen ez érthető, ha nem ezen a nyelven kommunikálsz minden nap. Az emberek nagy része turista, akik ugyanolyan helyzetben van, mint te és ezt a helybéliek is tudják.

TIPPJEINK NEKED:

Erőltesd meg magad és beszélj! Egyre jobban fog menni, ha gyakorolsz!

Ha városnézéses utazásra mész, keress ingyenes gyalogtúrákat! Ma már sok városban van lehetőség ingyenes városvezetésen részt venni, ahol az idegenvezető angolul fog beszélni. Hát nem nagyszerű? Itt tudsz ezekre rákeresni: https://bit.ly/3wnspqg

Neked milyen tippeid vannak az utazás, mint tanulási lehetőség kihasználására?