SZERETNÉD FELTURBÓZNI AZ ANGOL SZÓKINCSEDET?

Eleged van, hogy nem érted az angol filmeket? Szeretnél végre folyékonyabban beszélni? Vagy “csak” szeretnéd jobban érteni, mit mondanak angol anyanyelvű beszélgető partnereid?

EZEKBEN MIND A SZÓKINCSFEJLESZTÉS FOG NEKED SEGÍTENI!
Tanulj az aktív angol szókincsedből hiányzó szavakat a saját szinteden a Turbó Angol Szókincs segítségével!

Na de melyik nyelvi szint lesz neked a tökéletes kezdés?

Kérdésed van?

Lehet, hogy itt megtalálod a választ:

Egy bankkártyás fizetést biztosító oldalra fogsz jutni. Amint befizetted a választott csomag díját, kapsz egy e-mailt, amiben megerősítjük a vásárlásod, automatikusan megkapod az e-mailt a belépő kódoddal. Ez a folyamat kb. 5-10 percet vesz igénybe.

Ha ennyi idő múltán nem érkezett meg az e-mail, kérlek ellenőrizd a “spam” mappád, törölj ki néhány felesleges e-mailt (mert elképzelhető, hogy tele a levelesládád és azért nincs helye megérkezni). Ha ezek sem segítettek, azonnal írj egy e-mailt az info@dontpanicangol.com-ra, és segítünk!

Természetesen, semmi akadálya. A tananyag online, így bárhol is vagy a világban, tudsz velünk tanulni.

Igen.

A bankkártyás fizetést azért vezettük be, hogy megkönnyítse a vásárlásod és a mi munkánk is. Hisz ha nem kell a befizetések és tananyag hozzáférések kezelésére külön munkatársat foglalkoztatnunk, akkor Te a tandíjad kifizetése után egyrészt azonnal hozzáférsz a tananyagodhoz (régen ez napokba telt), másrészt a tanfolyamaink árát is alacsonyan tudjuk tartani. Ráadásul a bankkártyával történő online fizetéssel semmilyen költséged nem keletkezik!

Azonnal. Fizetés előtt megtekintheted a pontos lépéseket, ami a tananyagod eléréséhez vezet. Miután sikeresen befejezted a tranzakciót, e-oktatótermünkben azonnal eléred a tananyagod egy szint, vagy az összes szint megvásárlása esetén. 2 és 3 szint vásárlása esetén miután beküldöd a szint igényed, 1 munkanapon belül aktiváljuk a tananyagod. Ezután rögtön el is tudod kezdeni használni. A számlád azonnal megkapod a vásárlásról.

Természetesen bármeddig, bármikor elérhető lesz a tananyag számodra.

Természetesen. Vállalkozásunk Magyarországon bejegyzett és a magyar törvények szerint működik.

Nyugodtan írj nekünk az info@dontpanicangol.com e-mail címre, és mindenben segítségedre leszünk néhány órán belül!