Juba-Nagy Ágnessel

Igenis lehet élvezetesen nyelvtanozni!
Mi megmutatjuk, hogyan.

Mindössze 5 nap alatt megtanítjuk, hogyan válts szemléletmódot és közelítsd meg új aspektusból a nyelvtanozást, hogy újra örömödet leld benne.

Untitled-design-35.png
Untitled-design-32.png
Untitled-design-33.png
Untitled-design-19.png
Untitled-design-13-1.png
Untitled-design-12.png
Untitled-design-18.png
Untitled design (34)
Untitled-design-22.png
Untitled-design-23.png
Untitled-design-38.png

Te is nekifutottál már többször az angoltanulásnak, de a nyelvtanozás örök stressz maradt?

Mindössze 5 nap alatt megtanítjuk, hogyan válts szemléletmódot és közelítsd meg új aspektusból a nyelvtanozást.

Minden nap olyan game changer fortélyokat sajátíthatsz el online tréningünkön, ami alapján a nyelvtanozás hallatán többé nem gyülekeznek a fejed fölött a szürke felhők.

Az 5 nap alatt megtanulod ...

Kitől tanulhatod ezt meg?

Juba-Nagy Ágnestől,

a Don’t Panic Nyelviskolahálózat szakmai vezetőjétől

Több évtizeden átívelő angoltanítási tapasztalattal rendelkezik, és tanítványai szerint az egyik legbeszédcentrikusabb angoltanár, akivel valaha találkoztak. A leggátlásosabb tanulókat is képes szóra bírni, méghozzá úgy, hogy onnantól örömmel beszélgetnek angolul.

Több tananyagunk kidolgozója és lektora, valamint nyelviskoláink oktatásának felügyelője. Ő biztosítja, hogy a Don’t Panic Nyelviskola minden tagiskolájában a beszédcentrikusság álljon a középpontban, és hogy a hallgatók mindenhol a lehető legtöbb időt tudják a beszédre fordítani.

Szenvedélyesen szereti az angol nyelvtant, mind tanulni, mind tanítani, és azt tűzte ki céljának, hogy megismerteti veled is az élvezetes nyelvtantanulást.

Középiskolás éveim alatt csak és kizárólag nyelvtani szabályokat magoltam. Kérdezd meg, hogy össze tudtam-e rakni egy épkézláb mondatot! Persze, hogy nem.

Pedig én imádtam az angolt, már akkor nyelvtanár szerettem volna lenni. De az angoltanárom véleménye elég kijózanító volt: "Nem fognak felvenni az egyetemre." Akkor még külön volt az egyetemi írásbeli és az egyetem tartotta a szóbelit is. Az írásbelin brillíroztam, a szóbelin lesajnálóan néztek rám.

Július végén aztán kiderültek a ponthatárok (akkoriban még nem sms-ben értesítettek, nem is volt mobilunk), és valahogy éppen a piros vonal felett volt a nevem. Sikerült! És az egyetemi évek meghozták az áttörést.

Soha többet nem magoltam az angol nyelvtant, mégis meg tudtam szólalni helyesen. Sőt, idővel be nem állt a szám. Nem szégyenkeztem többet a szűkszavúságom miatt, bátran meg mertem szólalni bármelyik szemináriumon. Ha te is szeretnéd elérni ezt a szintet, készülünk számodra is megoldással.

Akik már máshogy állnak az angol nyelvtanhoz.

"Nekem nagyon tetszik, hogy újabb és újabb érdekes példával ismertethet meg ez az anyag, azon felül, hogy megtanítja az adott nyelvtani részt. A Facebookon való kérdezgetés azért nagyon jó, mert az anyag után én pl. még mindig elrontok valamit a tesztekben, és jó ha, valaki rámutat, hogy na, azért rontottad el ezt meg azt, mert a szabálynak erre a részére nem figyeltél vagy elfelejtetted azt."
Kerekes Mónika
"Számomra a gyakorló feladatok tetszettek a legjobban. A magyarázat nagyon jó volt, de itt lehet igazán a gyakorlatba ültetni a megszerzett tudást. A videók készítése zseniális ötlet! Gyors és hatékony és igazán segíti a megértést, tanulást. Azt gondolom, hogy ez a fajta e-learning tananyag nagyon szükségszerű a 21 században és nagyon előrevivő a nyelvtanulás minden szintjén."
Léka István

Igen, meg akarom tudni hogyan váltsak szemléletet és hogyan lehet ezután élvezetesen nyelvtanozni.

Jövök én is szemléletmód váltó nyelvtanozásra online.