ÜDVÖZLÜNK A DON’T PANIC ANGOL DIGITÁLIS FRANCHISE VIZSGÁJÁN!

A vizsga összesen 7-8 órát vesz igénybe, több részletben elvégezhető, és szeretnénk, ha teljesen felkészülve indulnál neki. A vizsga csak olyan elemeket tartalmaz, amik a mindennapos munkavégzésed része (lesz), és/vagy amikben már jelentős tapasztalatot szereztél.
A célunk az, hogy egy induló iskolánál, majd félévente felmérjük a tudásszinteteket, és biztosítsuk a fejlődési lehetőséget, ha szükséges. Ezért a vizsga akkor tekinthető megfeleltnek, ha a végeredménye legalább 90%-os. Ha a végeredmény nem éri el a 90%-ot, a kitöltő megkapja tőlünk a 30 órás digitális tréninganyagot, amelyet kötelező végigcsinálni. Ezután ismét lehetőség nyílik a vizsgatételre. Amennyiben a vizsga nem sikerül, a kitöltőnek személyes tréningen kell részt vennie a Központban.
Sok sikert kívánunk a vizsgához!